Z ostatniej chwili

Weekendowe utrudnienia na południu Częstochowy

2021-11-26 14:04:52 informacje
img

 

Z uwagi na postępujące prace przy konstrukcji nowego obiektu w miejscu starej estakady u zbiegu dawnej DK-1 z al. Pokoju i ul. Jagiellońską, od piątku do niedzieli włącznie (tj. 26-28.11) nieczynne będzie przejście dla pieszych przez al. Wojska Polskiego po południowej stronie skrzyżowania od strony Katowic (na wysokości C.H. „Jagiellończycy”). W tych dniach piesi proszeni są o korzystanie z przejścia po północnej stronie od strony Warszawy. 

Ponadto z uwagi na zaawansowanie i charakter robót oraz konieczność użycia ciężkiego sprzętu pośrodku skrzyżowania w miejscu starej estakady, w niedzielę w godzinach 6.00-22.00 niemożliwy będzie przejazd samochodów na wprost z ul. Jagiellońskiej w al. Pokoju oraz skręt w lewo z ul. Jagiellońskiej w al. Wojska Polskiego (kierunek Warszawa). Kierowcy powinni kierować się na objazd przez ul. 11 listopada do ul. Rakowskiej. 

Z początkiem tygodnia organizacja ruchu wróci do formuły stałej na czas trwającej budowy – informuje Maciej Hasik z Miejskiego Zarządu Dróg.

Fot. MZD

Page generated in 0.0202 seconds.