Z ostatniej chwili

Wjechała przed nadjeżdżający pociąg

2020-07-30 12:25:30 informacje
img

Kłobuccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia, do którego doszło 28 lipca wczoraj na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Kulejach. 43-letnia kobieta wjechała przed nadjeżdżający pociąg osobowy relacji Wieluń – Tarnowskie Góry. Na szczęście nikomu nic się nie stało - informuje kłobucka Policja.

Przedwczoraj, około godz. 16.00, oficer dyżurny kłobuckiej komendy odebrał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na ul. Długiej w Kulejach. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że samochód osobowy wjechał przed nadjeżdżający pociąg.

Skierowani na miejsce policjanci z kłobuckiej drogówki potwierdzili zgłoszenie. Mundurowi ustalili wstępnie, że 43-letnia kobieta, przejeżdżając osobówką przez niestrzeżony przejazd kolejowy, nie zastosowała się do znaku „stop” i wjechała wprost przed nadjeżdżający z jej prawej strony pociąg osobowy relacji Wieluń – Tarnowskie Góry. W wyniku zderzenia zarówno kobiecie, jak i podróżującym pociągiem pasażerom nic się nie stało. Kierująca volkswagenem mieszkanka gminy Wręczyca Wielka oraz maszynista pociągu byli trzeźwi.

Fot. Materiały kłobuckiej Policji

Page generated in 0.0162 seconds.