Z ostatniej chwili

Włamywacz z Koniecpola w rękach dzielnicowych

2020-08-17 11:13:33 informacje
img

Mężczyzna, który w Koniecpolu wtargnął na dwie posesje i włamał się do domów, został zatrzymany przez patrol dzielnicowych. 49-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego ukrył łup w pomieszczeniu gospodarczym, do którego włamał się dzień wcześniej. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia - informuje częstochowska Policja.

W ubiegły czwartek 13  sierpnia dyżurny z Koniecpola otrzymał zgłoszenie, że na jednej z prywatnych posesji doszło do kradzieży z włamaniem. Patrol dzielnicowych od razu wytypował sprawcę. Zauważyli 49-letniego mieszkańca gminy niedaleko miejsca zdarzenia. Miał przy sobie wózek, którym zdążył już przewieźć skradzione przedmioty do pomieszczenia gospodarczego, znajdującego się kilka domów dalej. Jak się okazało, miejsce, w którym postanowił przechować skradzione przedmioty, nie należało do niego. Włamał się do niego dzień wcześniej, pokonując też zabezpieczenia stojącego na tej samej działce domu.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za kradzież z włamaniem do dwóch domów i pomieszczenia gospodarczego grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.0167 seconds.