Z ostatniej chwili

Włókniarz 2021

2021-03-02 12:44:48 informacje
img

W wyjątkowej, bo transmitowanej przez internet oprawie odbyła się prezentacja tegorocznego składu drużyny Eltrox Włókniarza Częstochowa. To pierwsze tego typu wydarzenie w historii polskiego żużla – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

W związku z pandemią praktykowana corocznie huczna prezentacja częstochowskich żużlowców z udziałem kibiców i gwiazdy muzycznej nie mogła się odbyć w sposób tradycyjny. Nie przeszkodziło to jednak kultywowaniu tradycji, która tym razem przeniosła się do sieci.

Tegoroczne wydarzenie odbyło się, nie jak zazwyczaj, w Hali Sportowej Częstochowa, ale w hotelu Arche i było transmitowane m.in. poprzez media społecznościowe. Podczas prowadzonego przez Tomasza Lorka i Irka Bieleninika spotkania wszyscy chętni mogli nie tylko zobaczyć żużlowców reprezentujących Eltrox Włókniarz Częstochowa w sezonie 2021, ale również zadać im pytanie (a także wygrać nagrodę: szalik z podpisami zawodników). W prezentacji uczestniczyli wszyscy zawodnicy Włókniarza z wyjątkiem Fredrika Lindgrena, który ze względu na obostrzenia musiał pozostać za granicą (odpowiadał na pytania w sposób zdalny). Na miejscu obecni byli również przedstawiciele parlamentu, władz miasta, zarządu klubu oraz sponsorzy.

Początek tegorocznego sezonu żużlowego zaplanowano na 3 kwietnia. Na swój pierwszy mecz Eltrox Włókniarz Częstochowa pojedzie do Lublina, gdzie spotka się z miejscowym Motorem.

ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 2021

Prezes: Michał Świącik

Trener: Piotr Świderski

Skład:

Seniorzy:

Leon Madsen (Dania)

Fredrik Lindgren (Szwecja)

Bartosz Smektała

Kacper Woryna

Jonas Jeppesen (Dania)

Juniorzy:

Jakub Miśkowiak

Mateusz Świdnicki

Bartłomiej Kowalski

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0157 seconds.