Z ostatniej chwili

Wózek dziecięcy z nagrodą za innowacyjność

2019-09-24 18:55:12 informacje
img

Na największych europejskich targach branżowych główna nagroda za innowacje przypadła wózkowi opracowanemu przez częstochowską firmę ibebe i partnerów z Chin. Konstrukcja wyposażona jest w bardzo bezpieczny dla maluchów nowatorski system hamowania - informuje Marcin Breczko z Biura Prasowego Urzędu Miasta.
Polsko-chiński wózek – efekt współpracy polskiej marki ibebe oraz chińskiej iBELIEVE – zdobył główną nagrodę „Innovation Award” na największych w Europie targach branżowych „Kind und Jugend 2019” w niemieckiej Kolonii.  
Innowacyjny system elektronicznego hamulca bezpieczeństwa „B-TOUCH” powoduje, że gdy osoba prowadząca wózek straci bezpośredni kontakt z jego rączką, ten natychmiast się zatrzyma. Dzięki temu wózek nie zjedzie sam z żadnej pochyłości, nie zderzy się z żadną przeszkodą, pojazdem; nie stoczy się też np. ze schodów. Tego rodzaju zabezpieczenie może uratować zdrowie i życie przewożonego dziecka.
W Europie wózek dostępny jest w sprzedaży od kilku miesięcy. Firma ibebe z siedzibą w Częstochowie jest jego polskim dystrybutorem.
Zdjęcie: www.ibebe.eu

Page generated in 0.0349 seconds.