Z ostatniej chwili

Wpadł amator drogiego alkoholu

2018-03-26 12:15:41 informacje
img

Policjanci z Komisariatu IV zatrzymali 29-latka przyłapanego przez ochronę sklepu na próbie pokonania linii kas bez płacenia za wzięty z półki towar. Łupem padł drogi alkohol za ponad 700 zł. Jak się okazało, mężczyzna miał alkohol również w organizmie. Badanie wykazało u niego ponad promil - informuje częstochowska Policja.
Wczoraj po południu oficer dyżurny z Komisariatu VI otrzymał zgłoszenie ujęcia złodzieja przez pracowników sklepu. Jak ustalili policjanci, ekspedientka zauważyła, że jeden z klientów usiłuje przejść przez linię kas, nie płacąc za schowany w torbie alkohol. Kiedy mężczyzna chciał uciec, drzwi przedsionka przy wyjściu zostały zablokowane i 29-latek czekał w „pułapce” do przyjazdu patrolu. 8 butelek alkoholu, o łącznej wartości przeszło 700 zł, które usiłował ukraść, wróciły w nienaruszonym stanie na sklepowe półki. 
Badanie wykazało, że 29-latek już przed wybraniem się na „zakupy” spożywał wysokoprocentowe trunki - miał w organizmie ponad promil. Teraz trzeźwieje w policyjnej celi.

Page generated in 0.0311 seconds.