Z ostatniej chwili

Wrześniowe śniadanie z przedsiębiorcami

2019-09-03 15:30:15 informacje
img

,,Korzyści wynikające z zarządzania różnorodnością w firmie” – tak brzmi temat pierwszego po wakacjach, cyklicznego spotkania, które w czwartek 5 września o godz. 8.30 odbędzie się w Parku Przemysłowo-Technologicznym.

Prelegentką będzie Agata Wierny, Pełnomocniczka Prezydenta Częstochowy ds. Równych Szans oraz Rzeczniczka Praw Pracownika, powołana w ramach miejskiego programu „Teraz Lepsza Praca”. Podczas spotkania będzie m.in. mowa o tym, dlaczego warto podpisać Kartę Różnorodności, jak wykorzystując różnorodność budować rynkową przewagę swojej firmy, jak lepiej i efektywniej pracować wspólnie. Będzie się też można dowiedzieć, w jaki sposób wdrażanie idei różnorodności wpływa na wewnętrzny i zewnętrzny wizerunek firmy.

Spotkanie odbędzie się 5 września (czwartek), w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym (ul. Wały Dwernickiego 117/121). Rozpocznie się o godz. 8.30 i potrwa około godziny.

Udział jest bezpłatny. Zainteresowani uczestnictwem proszeni są o rejestrację do 3 września za pomocą formularza na stronie Agencji Rozwoju Regionalnego www.arr.czestochowa.pl  w zakładce „Śniadania z przedsiębiorcami”.

Osobą do kontaktu jest Paulina Ptaszek (ARR). Wszelkie pytania kierować można na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

 

Page generated in 0.0295 seconds.