Z ostatniej chwili

Wsparcie z tarczy antykryzysowej - dyżur telefoniczny ZUS

2021-01-28 13:05:14 informacje
img

Dyżur telefoniczny na temat wsparcia z Tarczy antykryzysowej w piątek 5 lutego od godz. 11.00 do 13.00 organizuje częstochowski oddział ZUS. Ekspert odpowie na wszelkie pytania m.in. osób prowadzących firmy, mających przestój w działalności, zatrudnionych na umowę zlecenie.

- Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Podczas dyżuru można będzie zadać pytania ekspertom, na które nie znaleźliśmy odpowiedzi, dopytać o formularze, które być może sprawiają nam kłopot w wypełnieniu, bądź wiele innych zagadnień, które powodują, że sprawy związane ze staraniem się o pomoc są dla nas skomplikowane - mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Dzwoniąc pod nr tel. 727 690 746, usłyszymy odpowiedź eksperta częstochowskiego ZUS na pytania, kto może się ubiegać się o pomoc, z jakiej pomocy może skorzystać, o co mogą starać się przedsiębiorcy, a na jakie wsparcie mogą liczyć osoby zatrudnione na umowach cywilnoprawnych. 

Ważna też będzie informacja, do kiedy należy złożyć wniosek i dlaczego trzeba założyć profil PUE, by móc skorzystać z pomocy antykryzysowych przepisów. 

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0168 seconds.