Z ostatniej chwili

Wspierajmy Miejski Szpital Zespolony

2020-03-17 11:40:59 informacje
img

Dyrekcja Miejskiego Szpitala Zespolonego w imieniu swoim, pracowników oraz pacjentów wyraża podziękowania za okazane wsparcie, zarówno materialne, jak i wyrazy życzliwości, od mieszkańców Częstochowy i okolic – szczególnie za dostarczanie wszelkiego rodzaju sprzętu medycznego, środków ochrony osobistej i dezynfekcyjnych oraz zaopatrzenie spożywcze.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną skutkującą koniecznością podejmowania działań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronawirusa COVID-19 dyrekcja Miejskiego Szpitala Zespolonego zwraca się z ogromną prośbą o pomoc i wsparcie placówki. Najbardziej potrzebne są obecnie środki ochrony indywidualnej dla personelu medycznego oraz przyjmowanych pacjentów, jak również środki dezynfekujące, Ze względu na zwiększone zużycie pojawić się mogą braki w asortymencie:

-maseczek chirurgicznych

-maseczek z filtrem FFP3 lub FFP2

-środków ochrony twarzy (google, przyłbice)

-fartuchów ochronnych fizelinowych, chirurgicznych, foliowych

-środków do dezynfekcji: rąk, powierzchni, pomieszczeń

-środków czystości: mydła, ręczników papierowych, papieru toaletowego

-rękawiczek jednorazowych

-termometrów bezdotykowych

W  razie chęci wsparcia Szpitala prosimy o kontakt telefoniczny: (34) 370 21 25, (34) 370 21 05 od poniedziałku do piątku godz. 7.25-15.00, a w pozostałych godzinach pod numerami 500006390 lub 501454354.

- Dyrekcja szpitala serdecznie dziękuje za wszelką pomoc i wsparcie w tej trudnej sytuacji, z którą obecnie mierzy się nasz kraj. W tym trudnym czasie poczucie wspólnoty i odpowiedzialności oraz wzajemna życzliwość są szczególnie ważne - pisze Wojciech Konieczny, dyrektor MIejskiego Szpitala Zespolonego. 

 

Page generated in 0.015 seconds.