Z ostatniej chwili

Wybiorą Jurajski Produkt Roku

2023-11-06 11:37:40 informacje
img

Konkurs mający promować produkty i usługi pochodzące z naszego regionu organizuje  Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa. Czas na zgłoszenia jest do 20 listopada – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Do udziału w XXIII Edycji Konkursu „Jurajski Produkt Roku” zapraszają Zarząd i Rada Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie. Ideą konkursu jest stworzenie przedsiębiorcom z regionu możliwości promocji produktów i usług wyróżniających się jakością, innowacyjnością, niepowtarzalnością i wiarygodnością. Konkurs upowszechnia zasady rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej, wspiera i promuje lokalną przedsiębiorczość. Udział w nim to okazja do promocji firmy.
Jury przyzna nagrody w kategoriach „e-technologie/innowacje/e-usługi”, „produkt bądź usługa budowlana”, „produkt przemysłowy”, „produkt rolno-spożywczy”, „produkt w dziedzinie ekologii/ochrony środowiska/odnawialnych źródeł energii”, „usługa”, „produkt inny”, „społeczna odpowiedzialność biznesu – etyka w biznesie” oraz ,,produkt inny – projekty indywidualne/rękodzielnictwo”.
Są też kategorie specjalne – „najlepsza firma rodzinna”, „najlepszy samorząd terytorialny roku” oraz „młodzi innowacyjni i przedsiębiorczy”.
Kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony www RIPH  – podobnie jak regulamin konkursu.
Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 20 listopada w Biurze RIPH pod adresem al. NMP 24 lok. 5; 42-202 Częstochowa. Kontakt telefoniczny pod numerem 34 344 82 58, a mejlowy – izba@riph.eu.
Wręczenie nagród ma się odbyć 7 grudnia.  
 

Ilustracja:  grafika informacyjna konkursu udostępniona przez RIPH 

Page generated in 0.0164 seconds.