Z ostatniej chwili

Wybiorą najładniejszy ogródek na Błesznie

2019-06-25 15:03:34 informacje
img

Do 12 lipca można się zgłaszać do konkursu na najładniejszą aranżację ogrodu przydomowego w dzielnicy Błeszno II, organizowanego w ramach budżetu obywatelskiego.

Konkurs służy estetyce dzielnicy, integracji lokalnej społeczności i podejmowaniu wspólnych inicjatyw na rzecz upiększenia swojego najbliższego otoczenia. Mogą w nim wziąć udział mieszkanki i mieszkańcy Błeszna, Brzezin, Wypalanek i Kręciwilka, którzy mają przydomowe ogródki. 

Komisja konkursowa weźmie pod uwagę estetykę i kolorystykę ogrodu oraz oryginalność nasadzeń. Nagrody – bony podarunkowe do wykorzystania w sklepie ogrodniczym – zostaną przyznane w dwóch kategoriach – „ogród kwiatowy sezonowy” i „ogród zielony całoroczny”.

Zainteresowani mogą się zgłaszać telefonicznie pod nr 796 172 977  lub mailowo, pisząc na adres bleszno@czestochowa.pl. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Konkurs organizują  Rada Dzielnicy Błeszno i Miejski Dom Kultury. Szczegóły regulaminu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronach www.bleszno.pl oraz www.mdk.czest.pl

Page generated in 0.0302 seconds.