Z ostatniej chwili

Wydziały UJD żegnają swych absolwentów

2024-07-10 11:41:37 informacje
img

Wydziały UJD żegnają swych absolwentów

Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Wydziału Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie odbędzie się w piątek 12 lipca w budynku przy ul. Zbierskiego 2/4, w auli nr 1.01. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 14.00. 

W uroczystości wezmą udział absolwenci kierunków prowadzonych przez jednostkę: prawo (jednolite studia magisterskie stacjonarne i niestacjonarne), administracja (studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne), ekonomia (studia I stopnia stacjonarne) oraz rachunkowość i podatki (studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne). Łącznie dyplomy odbierze ok. 150 osób. 

Podczas wydarzenia zaplanowano m.in.: hymn państwowy, wystąpienia władz rektorskich i władz dziekańskich. Głos zabiorą również absolwenci Wydziału: mgr Paulina Szczygłowska, mgr Eryk Łęgowik oraz mgr Anna Warston. W końcowej części wydarzenia absolwenci zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie.  

Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom odbywa się po raz pierwszy nie tylko w historii Wydziału, ale również Uczelni. Organizatorzy zapewniają, że postarają się by wydarzenie na stałe wpisało się w tradycję jednostki. 

Natomiast w sobotę 13 lipca dyplomy absolwentom wręczą władze i pracownicy Wydziału Humanistycznego UJD. Spodziewana liczba absolwentów to ok. 140 osób. W wydarzeniu weźmie udział ok. 200 osób towarzyszących. W uroczystości wezmą udział absolwenci kierunków prowadzonych przez Jednostkę: filologia angielska, filologia germańska, filologia polska, dziennikarstwo, filozofia, historia. 

Uroczystość odbędzie się w budynku Uniwersytetu Jana Długosza przy ul. Zbierskiego 2/4, aula 1.01. Rozpoczęcie zaplanowano o godz. 10.00 – informuje  Marek Makowski, rzecznik prasowy UJD.

Page generated in 0.0162 seconds.