Z ostatniej chwili

Wymiana windy w Urzędzie Miasta

2018-04-13 12:56:50 informacje
img

Od poniedziałku 16 kwietnia do końca maja z powodu wymiany nieczynna będzie winda w głównym budynku Urzędu Miasta (ul. Śląska 11/13). Dla osób, które nie są w stanie wejść po schodach, będzie możliwość kontaktu z urzędnikami na poziomie portierni - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.    
Wymiana dźwigu osobowego potrwa półtora miesiąca (do 31 maja). W związku z tym obok portierni przygotowane zostaną dwa stanowiska umożliwiające obsługę interesantów, dla których schody stanowią zasadniczą lub istotną barierę architektoniczną. Interesant będzie mógł poinformować portiernię o konieczności załatwienia sprawy i niemożliwości wejścia po schodach, po czym portiernia skontaktuje się z sekretariatem właściwego wydziału i poprosi o przyjście pracownika, który pomoże załatwić sprawę (obok portierni przygotowane będą stoliki i krzesełka). 
Dla osób, które będą w stanie pokonać przynajmniej wejściowe schody, dostępne są  stanowiska obsługi w Biurze Obsługi Interesanta na poziomie wysokiego parteru. Są tam także stoliki dla interesantów (w sąsiedztwie głównej informacji UM), gdyby była potrzeba wezwania urzędników z wyższych pięter, na które interesantowi trudno byłoby już przejść dalej schodami.
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta 

Page generated in 0.0284 seconds.