Z ostatniej chwili

Wyraź swoją opinię o budżecie obywatelskim

2020-01-13 16:05:55 informacje
img

Referat Dialogu i Praw Człowieka Wydziału Polityki Społecznej zaprasza częstochowianki i częstochowian do wzięcia udziału w procesie ewaluacji VI edycji budżetu obywatelskiego.

Styczeń to z jednej strony rozpoczęcie przygotowań do realizacji projektów, które zostały wybrane w zeszłorocznym głosowaniu w ramach VI edycji budżetu obywatelskiego, a z drugiej – początek prac nad kolejną edycją.

Żeby właściwie przygotować całą procedurę tegorocznej edycji BO, wydział chciałby poznać Państwa opinie na temat zakończonej w październiku VI odsłony budżetu obywatelskiego.

W tym celu zachęca do wypełnienia krótkiej ankiety, która posłuży ocenie poprzedniej edycji BO oraz pozwoli zebrać i przeanalizować Państwa opinie i pomysły na ewentualne zmiany w procedurze. Ankieta - do 9 lutego - znajduje się na stronie http://www.czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=13405

Szczegółowe informacje na temat wszystkich edycji częstochowskiego budżetu obywatelskiego znajdują się na stronie www.konsultacje.czestochowa.pl

Page generated in 0.0139 seconds.