Z ostatniej chwili

Z okazji Dnia Psa

2020-07-01 15:27:15 informacje
img

O tym, że dziś Dzień Psa, pewnie każdy z czytelników miał już okazję się dowiedzieć. My natomiast napiszemy o książce, która w pewien sposób czci najbliższych przyjaciół człowieka. Bezpośrednim powodem jest fakt, że zilustrował ją twórca związany z ziemią częstochowską - Artur Nowicki.

Książkę napisała Dorota Combrzyńska-Nogala. Jej tytuł - to „Pies w czasach zarazy”. Jest opowieścią o 13-letnim Wiktorze, który nawet nie przypuszczał, jak wiele zmieni się w jego życiu po 12 marca 2020 roku. Przez pandemię koronawirusa inaczej spojrzy na szkołę, sąsiadów, przyjaźń i miłość. Kwarantanna nie oznacza wcale nudy i osamotnienia, teraz wszystko, co dotąd było łatwe, staje się wyzwaniem i przygodą. Dzięki Asowi, psu sąsiada, Wiktor może tę przygodę przeżyć na własnej skórze - zapowiada wydawnictwo.

Książkę publikuje wydawnictwo Literatura.Liczy 112 stron, jest przeznaczona dla czytelników w wieku 8 lat i starszych. Premierę będzie miała 7 lipca, lecz już dziś jest dostępna w wersji elektronicznej jako e-book m.in. pod adresami: 

Ebookpoint https://ebookpoint.pl/ksiazki/pies-w-czasach-zarazy-dorota-combrzynska-nogala,e_1nav.htm

Nexto https://www.nexto.pl/ebooki/pies_w_czasach_zarazy_p1173872.xml

Publio http://www.publio.pl/pies-w-czasach-zarazy-dorota-combrzynska-nogala,p535092.html

Legimi https://www.legimi.pl/ebook-pies-w-czasach-zarazy-dorota-combrzynska-nogala,b620411.html

Page generated in 0.0156 seconds.