Z ostatniej chwili

Zacięty mecz i wygrana siatkarzy Exact Systems Norwid

2021-10-25 12:01:38 informacje
img

Siatkarze Exact Systems Norwid wygrali w Spale z SMS PZPS 3:2 i mogli cieszyć się z 3. zwycięstwa w Tauron 1. Lidze.

Siatkarze Exact Systems Norwid jechali do Spały z myślą o zwycięstwie i swój cel zrealizowali, ale łatwo nie było.

Po dwóch setach nieoczekiwanie prowadzili młodzi gospodarze 2:0. Na szczęście siatkarze trenera Piotra Gruszki wzięli się do odrabiania strat. Częstochowianie zmobilizowali się, wygrali 3 sety i mecz 3:2, zdobywając 2 punkty.

Dla siatkarzy Exact Systems Norwid było to 3. zwycięstwo w 6 rozegranych spotkaniach. Częstochowianie z 8 punktami plasują się na 9. pozycji.

SMS PZPS Spała – Exact Systems Norwid Częstochowa 2:3 (25:22, 25:21, 25:27, 21:25, 11:15)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Łapszyński, Zawalski, Kryński, Długosz, Usowicz, Podborączyński (libero) – Mordarski (libero), Biliński, Gibek, Sługocki, Wnuk.