Z ostatniej chwili

Zacięty pojedynek Exact Systems Norwid z AZS AGH Kraków

2021-12-19 19:25:21 informacje
img

Siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa byli bliscy wygranej w AZS AGH Kraków. Gospodarze prowadzili już 2:0 w setach, ale ostatecznie ulegli 2:3.
Kibice i siatkarze Exact Systems Norwid na pewno czują niedosyt po sobotnim meczu z AZS AGH Kraków. Siatkarze trenera Piotra Gruszki bardzo dobrze rozpoczęli mecz i po dwóch setach prowadzili 2:0. Niestety, gospodarze nie postawili w trzeciej partii kropki nad i. Exact Systems Norwid rozegrał słabszego seta i AZS AGH Kraków wygrał 25:18.
Niezwykle zaciętą walkę kibice zobaczyli w 4. secie, który trwał aż 43 minuty! Po grze na przewagi wygrali krakowianie 35:33 i doprowadzili do tie-breaka. W nim również poszli za ciosem. Tie-break zakończył się zwycięstwem siatkarzy AZS AGH 15:13. Krakowianie mogli też cieszyć się ze zwycięstwa w meczu 3:2.
Siatkarze Exact Systems Norwid po 15 meczach mają 17 punktów i zajmują 12. pozycję w Tauron 1 Lidze. To jednak nie ostatni mecz siatkarzy Exact Systems Norwid w 2021 r. Już w najbliższą środę częstochowianie podejmować będą w Pucharze Polski PGE Skrę Bełchatów. Mecz zaplanowano na 22 grudnia o godz. 18.00. Działacze Exact Systems Norwid zachęcają kibiców do zakupu biletów na ten mecz i głośnego dopingu.

Exact Systems Norwid Częstochowa – AZS AGH Kraków 2:3 (25:21, 25:23, 18:25, 33:35, 13:15)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Gibek, Usowicz, Kryński, Długosz, Podborączyński (libero) – Mucha, Sługocki, Wnuk.