Z ostatniej chwili

Zaczepiał ludzi w Parku Wypoczynkowym Lisiniec

2019-07-01 12:43:33 informacje
img

Częstochowscy strażnicy miejscy ujęli w Parku Wypoczynkowym Lisiniec 24-letniego mężczyznę, który zaczepiał osoby oraz naruszył nietykalność cielesną innego mężczyzny -informuje częstochowska Straż Miejska.

Przez całe wakacje częstochowscy strażnicy miejscy będą prowadzić wzmożone kontrole w Parku Wypoczynkowym Lisiniec, gdzie podczas upałów na nowej plaży wypoczywa wiele mieszkanek i mieszkańców Częstochowy. Funkcjonariusze częstochowskiej Straży Miejskiej będą dbać o zachowanie spokoju i porządku publicznego. 

Podczas patrolowania terenu do strażników miejskich podszedł mężczyzna i poinformował, że chwilę wcześniej został zaczepiony przez innego młodego mężczyznę, który złapał go za szyję. Poszkodowany poinformował także strażników miejskich, że sprawca przy kąpielisku zaczepiał też inne osoby. Strażnicy miejscy, mając rysopis sprawcy, rozpoczęli kontrolę Parku Wypoczynkowego Lisiniec. Wskazany mężczyzna został ujęty przez strażników miejskich w rejonie ul. Jadwigi. Okazał się nim 24-latek. 

O sprawie zostali poinformowanie policjanci z I Komisariatu Policji.

 

Page generated in 0.0332 seconds.