Z ostatniej chwili

Zaginął Łukasz Skupień

2020-10-16 10:38:13 informacje
img

13 października wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiazał kontaktu z rodziną 32-letni Łukasz Skupień. Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu można przekazać do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie lub powiadomić najbliższą jednostkę policji.

Funkcjonariusze z Częstochowy prowadzą poszukiwania 32-letniego Łukasza Skupienia. Mężczyzna 13 października wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Jak wynika z ustaleń, osoba o podanym rysopisie widziana była 14 października w miejscowości Jastrząb, następnie w miejscowości Biskupice.

Rysopis zaginionego: wzrost 184 cm, szczupłej budowy ciała, włosy proste, ciemne-szatyn, oczy niebieskie.

W dniu zaginięcia ubrany był w pikowaną kurtkę w kolorze granatowo-niebieskim, koszulę z krótkim rękawem w paski koloru biało-pomarańczowego, spodnie typu moro koloru zielonego, buty typu trzewiki koloru szarego.

Znaki szczególne: tatuaż na plecach powyżej łopatek, napis "PRINCE".

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie, telefon 47 858 1255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.

Page generated in 0.015 seconds.