Z ostatniej chwili

Zaginęła 43-latka

2019-12-31 11:32:44 informacje
img

Myszkowscy policjanci poszukują zaginionej Anny Piekarczyk. Jak ustalono, zaginiona  21 grudnia przed południem wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety proszone są o kontakt z policjantami pod numerem alarmowym 112.
43-letnia Anna Piekarczyk jest mieszkanką Starej Huty. Kobieta zaginęła w sobotę 21 grudnia, po tym jak wyszła z miejsca zamieszkania i do tej pory nie powróciła. Tego dnia pozostawiła jedynie list w którym m.in. napisała „...nie szukajcie mnie...” Kobieta cierpi na schizofrenię i nie przyjmuje leków.
Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 55-60 lat, wzrost 160 cm, oczy niebieskie, włosy czarne z pasmami siwizny delikatnie falowane do ramion, twarz chuda, wystające kości policzkowe, ubrana była najprawdopodobniej w zielony beret, kurtkę szarą materiałową, spódnicę.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KPP Myszków, tel. kontaktowy 34-315-32-85 lub z najbliższą jednostką Policji - numer telefonu alarmowego 112.

Page generated in 0.0189 seconds.