Z ostatniej chwili

Zakończono zbiórkę „Daj misiaka”

2019-12-27 11:16:02 informacje
img

Komenda Miejska Policji w Częstochowie wspólnie ze związkami zawodowymi policjantów zorganizowała charytatywną zbiórkę maskotek i gier planszowych dla dzieci z częstochowskiego Hospicjum. Zebrano tak dużą ilość zabawek, że sprawiły one wiele radości nie tylko podopiecznym Hospicjum. Część z nich trafiła na oddział dziecięcej pediatrii do szpitala PCK w Częstochowie - informuje częstochowska Policja.
Komenda Miejska Policji w Częstochowie wspólnie z przewodniczącym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów  asp. Arkadiuszem Kobielą zorganizowała charytatywną zbiórkę maskotek, gier planszowych oraz artykułów szkolnych i plastycznych dla dzieci z częstochowskiego hospicjum. Akcja trwała od 26 listopada do 23 grudnia.
Pomysłodawcą była częstochowska drogówka, która w przeddzień Świąt, na czele z zastępcą naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego asp. szt. Tomaszem Gromkiem obdarowała zebranymi prezentami podopiecznych Hospicjum Ziemii Częstochowskiej i małych pacjentów oddziału pediatrycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego PCK w Częstochowie.
Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wiele osób postanowiło włączyć się w działania, dzięki czemu do najmłodszych trafiły setki zabawek.
Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.0184 seconds.