Z ostatniej chwili

Zamiast siedzieć w domu, dewastował markerem elewacje

2020-03-16 12:10:36 informacje
img

Częstochowscy strażnicy miejscy ujęli mężczyznę, który nie stosował się do ogólnopolskich zaleceń sanitarnych i zamiast siedzieć w domu, chodził po mieście i zdewastował markerem trzy punkty – informuje częstochowska Straż Miejska.

W nocy z piątku na sobotę pracownicy częstochowskiej Straży Miejskiej z referatu miejskiego monitoringu wizyjnego zauważyli mężczyznę, który w rejonie jednego z domów handlowych w al. NMP zdewastował elewację budynku. Następnie ten sam wandal zdewastował elewację kolejnego sklepu. 

Powiadomieni strażnicy miejscy ujęli wandala w rejonie ul. Piłsudskiego. W trakcie czynności służbowych strażnicy miejscy ustalili również, że mężczyzna zdewastował jeszcze jedno miejsce. O ujęciu wandala powiadomili policjantów z IV Komisariatu. Z uwagi na fakt, że wandal znajdował się pod wpływem alkoholu (ok. 0,75 promila), został umieszczony w OPOPA i pozostawiony do wytrzeźwienia oraz do dyspozycji policjantów z IV Komisariatu. Teraz musi się liczyć się z odpowiedzialnością za swój czyn.

Page generated in 0.0162 seconds.