Z ostatniej chwili

Zaopiekowali się zbłąkanym psem

2021-09-07 00:27:01 informacje
img

Patrolując w poniedziałek 6 września ruchliwą drogę krajową numer 46, policjanci z częstochowskiej drogówki st. sierż. Robert Olawa i sierż. Sebastian Nogaj zauważyli młodego psiaka, który biegał po drodze. Zatrzymali radiowóz i zajęli się zwierzakiem do przyjazdu pracowników częstochowskiego schroniska - informuje Policja.
Gdy zobaczyli czworonoga biegającego przy ruchliwej drodze, zadziałali błyskawicznie. Zatrzymali radiowóz i zwabili psiaka, zachęcając kanapkami. Piesek radośnie powitał mundurowych i chętnie poczęstował się oferowanym jedzeniem. Mądry psiak wiedział, co dobre, bo z kanapek zostały tylko kromki chleba, a on wyjadł jedynie mięso. Piesek tak polubił swoich nowych kolegów, że nie odstępował ich na krok, wesoło machając ogonem i dając im znaki do wspólnej zabawy. Policjanci opiekowali się pupilem do przyjazdu pracowników z częstochowskiego schroniska.
Właściciel proszony jest o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt pod numerem telefonu 34 361 65 66 lub elektronicznie - e-mail: schronisko.czestochowa@gmail.com.
Fot. Materiały Policji

Page generated in 0.0182 seconds.