Z ostatniej chwili

Żarki. Gaziki na bezdroża

2023-10-23 12:10:18 informacje
img

Adrenalina, niezapomniane chwile, przygoda to właśnie zapewnia przejazd gazikami po historycznym miasteczku Żarki oraz po jurajskich bezdrożach. Atrakcja ponownie jest dostępna dla turystów grupowych i indywidualnych. Organizatorzy zapraszają do rezerwacji terminów w tym roku oraz w przyszłym, gdyż gaziki zagoszczą w pakiecie wycieczek do Gminy Żarki.

– Przejażdżka pojazdami wojskowymi to atrakcja, o której szybko się nie zapomina – przekonuje Jerzy Szwaja z Kotowic (gm. Żarki), pasjonat i członek Jurajskiej Grupy Militarnej wspólnie z żoną i synem. – W trakcie wyprawy zaglądamy do centrum miasteczka, zatrzymujemy się przy zabytkowych stodołach, podziwiamy macewy na żydowskim kirkucie i zaglądamy do bunkrów z II wojny światowej na wzgórzu Parchowotka. 

Wyprawa gazikami trwa około godziny, ale to nie tylko fajna jazda, ale i historia opowiadana przez pasjonatów historii, a także wiedza na temat militarnych pojazdów. – Chętnie podejmiemy się współpracy z biurami podróży, szkołami, przewodnikami, organizatorami wydarzeń nie tylko na Jurze. Wyprawa gazikami to pomysł na wycieczkę, prezent lub atrakcję w trakcie wydarzenia integracyjnego – dodaje Marzena Szwaja, która wspólnie z mężem i synem Michałem ruszają na jurajskie bezdroża. 

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się również przejażdżki ślubne, gdy przyszli małżonkowie chcą sobie zapewnić ekscytujący dzień. W ofercie są także przejazdy pojazdami Uaz, Honker, Star, Kraz w ramach wieczorów panieńskich, kawalerskich, spotkań integracyjnych i firmowych. – Do każdej przejażdżki podchodzimy indywidualnie, zapoznając się z wymaganiami klientów. Jesteśmy od tego, aby pomóc zrealizować każdy pomysł – mówi rodzina pasjonatów. 

 

Cennik 2023/2024:

Grupa min. 15 osób – 39 zł cena od osoby (wyprawa honkerem, gazikami, uazami). Czas przejazdu  ok. 1 h

 

Grupy poniżej 15 osób:

7-14 osób  – 40 zł / osoba 

6 osób – 45 zł / osoba 

5 osób – 50 zł / osoba 

4 osoby – 65 zł / osoba

3 osoby – 85 zł / osoba 

2 osoby  – 125 zł / osoba 

1 osoba –  250 zł / osoba 

 

 

Info:

P.P.H.U. MIK-TRANS Szwaja Marzena 

Kotowice ul. Żarecka 12, 42-310 Żarki

email: miktrans@interia.eu

tel. 798 512 327

Page generated in 0.0171 seconds.