Z ostatniej chwili

Zatrzymali pijanego kierowcę

2020-11-30 13:15:35 informacje
img

Anonimowe zgłoszenie i szybka reakcja mundurowych doprowadziły do zatrzymania 32-latki, która po pijanemu jechała bmw na ul. 11 Listopada w Kłobucku. Podczas kontroli okazało się, że nieodpowiedzialna kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Biorąc pod uwagę stan nietrzeźwości i trasę, jaką jechała kobieta, można stwierdzić, że reakcja świadka pozwoliła uniknąć drogowej tragedii - informuje kłobucka Policja.

Wczoraj, w niedzielę 29 listopada w godzinach południowych oficer dyżurny kłobuckiej komendy Policji otrzymał anonimową informację o kierowcy bmw, który miał jechać ulicą 11 Listopada w Kłobucku w kierunku Łobodna. Po krótkiej chwili policjanci z kłobuckiej drogówki namierzyli opisywane auto.

Podczas kontroli okazało się, że samochodem kierowała 32-letnia mieszkanka gminy Opatów.

Podczas badania stanu trzeźwości wyszło na jaw, że miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Biorąc pod uwagę stan nietrzeźwości i trasę, jaką jechała kobieta, można przypuszczać, że reakcja świadka pozwoliła uniknąć drogowej tragedii.

Nieodpowiedzialną 32-latkę czeka policyjne dochodzenie oraz surowe konsekwencje. Grozi jej wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a nawet kara więzienia. O jej dalszym losie zadecydują prokurator i sąd.

Page generated in 0.0148 seconds.