Z ostatniej chwili

Zatrzymani za posiadanie narkotyków

2019-09-18 11:48:47 informacje
img

Policjanci z myszkowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 30 lat, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Do ich zatrzymania doszło w poniedziałek. Policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę oraz telefon pochodzący z przestępstwa. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Starszemu grozi nawet 5 lat za kratami. Młodszy odpowie za posiadanie narkotyków - informuje myszkowska Policja.

Do zatrzymania 20-latka doszło w poniedziałek około godz. 13.30 w Myszkowie na ul. Wyszyńskiego. Policjanci z zespołu ds. nieletnich uzyskali informację, że znany im osobiście 20-latek może posiadać przy sobie środki zabronione. Mundurowi zauważyli go na ul. Wyszyńskiego. Stróże prawa od razu podjęli wobec niego czynności legitymowania, w czasie których wyszło na jaw, że młody mężczyzna ma foliowy worek z zielonym suszem. Nawet nie próbował go ukrywać, tylko dobrowolnie wydał mundurowym. Jak się okazało, była to marihuana, z której można było przygotować 8 porcji narkotyku. 20-latek został zatrzymany.

Do kolejnego zatrzymania doszło około godz. 19.00 w Myszkowie. Kryminalni podjęli czynności wobec 30-latka z Myszkowa, który, jak ustalili śledczy, posługiwał się telefonem komórkowym pochodzącym z przestępstwa. Na miejscu okazało się, że 30-latek posiada ten telefon, który został skradziony kilka miesięcy temu. Pokrzywdzony to 59-latek z Myszkowa. Policjanci odzyskali  warty 600 zł telefon. W trakcie wykonywanych czynności wyszło też na jaw, że podejrzewany 30-latek ma przy sobie amfetaminę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży telefonu komórkowego oraz posiadania środków odurzających. Podczas przesłuchania przyznał się do winy. Grozi mu nawet 5 lat za kratami.

Fot. Materiały myszkowskiej Policji

 

Page generated in 0.0308 seconds.