Z ostatniej chwili

Zatrzymano dwóch rabusiów

2018-04-19 13:23:58 informacje
img

Myszkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 29 i 37 lat, którzy z jednej z myszkowskich posesji ukradli elementy ogrodzenia warte 800 zł - informuje myszkowska Policja.
Policjanci z myszkowskiej komendy zostali powiadomieni o kradzieży elementów ogrodzenia tj. bramy, furtki i 10 sztuk metalowych słupków z niezamieszkałej posesji. Wartość strat wyceniono na 800 zł. Pracując nad tą sprawą, kryminalni wpadli na trop dwóch mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tą kradzieżą. Namierzonych dwóch mieszkańców Myszkowa dzisiaj zatrzymali. 
Podczas przesłuchania mężczyźni przyznali się do kradzieży. Przyznali również, że łup sprzedali w punkcie skupu złomu, a zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczyli na alkohol. Okazało się, że obaj w marcu weszli na teren niezamieszkałej posesji i stamtąd skradli elementy ogrodzenia. 
Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży. Młodszemu grozi do 5 lat więzienia. Starszy rabuś odpowie już jako recydywista, bo w przeszłości wielokrotnie był już karany za podobne przestępstwa. Śledczy odzyskali także częściowo skradzione mienie - trafiło już do właścicielki. 

Page generated in 0.03 seconds.