Z ostatniej chwili

Zbiórka karmy dla kotów

2020-09-08 10:34:11 informacje
img

O zbiórce karmy dla kotów z częstochowskiego schroniska dla zwierząt przy ul. Gilowej przypomina radna Małgorzata Iżyńska społeczna konsultantka ds. ochrony zwierząt.

Akcja odbędzie się na pl. Biegańskiego w najbliższy piątek 11 września. Potrwa od 14.00 do 17.00.

Akcję zainicjowały wspaniałe dziewczynki ze Szkoły Podstawowej nr 30: Agata Kić, Ola Stodulska, Emilka Karoń i Hania Bochnia oraz niezastąpiona w organizacji różnych potrzebnych akcji Anna Bochnia. Swoją pomoc zaoferowały już nie pierwszy raz!  Dzieci i zwierzęta to czysta forma miłości - pisze radna. - W tym roku w naszym schronisku znalazło się wyjątkowo dużo kotków. Są i dorosłe i mnóstwo kociąt. Bezdomniaki potrzebują Naszej pomocy. Prosimy szczególnie o mokrą, dobrą karmę. Bardzo ważne jest, aby karma, jaką karmimy zwierzęta, była dobrej jakości, ponieważ w schronisku, tak samo jak w naszych domach, żyją takie same kociaki, które muszą jeść odpowiednią żywność. To pomaga im się prawidłowo rozwijać i nie mają problemów żołądkowych. 

Można dostarczyć  np.: Butchers, Kitty w czarnych puszkach. Dobre wysokomięsne karmy to Macs, Catfinefood, Feringa, Animonda. 

Podczas akcji można będzie także złożyć datek.

Page generated in 0.0146 seconds.