Z ostatniej chwili

Zderzenie 6 pojazdów w Koziegłowach

2020-10-02 13:41:52 informacje
img

Myszkowscy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj, 1 października na skrzyżowaniu w Koziegłowach. Choć wyglądało bardzo poważnie, okazało się niegroźne w skutkach. W zdarzeniu brało udział 6 pojazdów - informuje myszkowska Policja.

Do zdarzenia doszło po godz. 16.00 na skrzyżowaniu ul. Woźnickiej z DK 1 w Koziegłowach. Jak wstępnie ustalili policjanci z drogówki myszkowskiej komendy, kierujący ciężarowym volvo nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył BMW 3, którego kierowca oczekiwał na zmianę świateł sygnalizatora świetlnego. Zadziałał efekt domina. Pojazd ten zderzył się z oplem, który siłą rozpędu najechał na poprzedzające go pojazdy. Na skutek tego zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala, gdyż zostały lekko ranne. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z Myszkowa i Koziegłów. Droga w kierunku Gniazdowa była zablokowana. 

Choć zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, na szczęście okazało się niegroźne w skutkach. 41-letni mieszkaniec Czeladzi stracił prawo jazdy. Myszkowscy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające.

Fot. Materiały myszkowskiej Policji

 

Page generated in 0.0154 seconds.