Z ostatniej chwili

Zgłoszenia do Konkursu Wokalnego im. Reszków

2018-11-20 10:07:09 informacje
img

Studentki i studenci uczelni muzycznych mogą już zgłaszać się online do 6. edycji Konkursu Wokalnego im. Jana, Edwarda i Józefiny Reszków, organizowanego przez Filharmonię Częstochowską - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 
Konkurs odbędzie się w dniach 25 lutego – 1 marca przyszłego roku. Jego celem jest uczczenie pamięci światowej sławy śpiewaków. Dotychczasowe edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem studentek i studentów wydziałów wokalnych uczelni muzycznych, dając im szansę zaprezentowania się i sprawdzenia swoich umiejętności. Wśród dotychczasowym laureatek i laureatów są m.in.: Anna Noworzyn, Ingrida Gapowa, Marcin Hutek, Joanna Freszel, Joanna Zawartko, Eryk Rymanowski, Ewa Tracz czy Hanna Okońska. Wszyscy z powodzeniem rozwijają kariery na estradach polskich i zagranicznych.
Zgłoszenia można nadsyłać do 25 stycznia 2019 r. Jest już dostępny formularz online będący podstawą aplikacji do 6. edycji konkursu.
Uczestniczki i uczestników oceniać będzie jury pod przewodnictwem Izabelli Kłosińskiej.
Szczegóły, formularz rejestracyjny oraz regulamin konkursu na stronie www.filharmonia.com.pl w zakładce Festiwale i Konkursy/Konkurs Wokalny im. J.E.J. Reszków/2019.

Page generated in 0.031 seconds.