Z ostatniej chwili

Złodziejskie trio w sidłach

2020-10-20 11:44:36 informacje
img

Przed sądem rodzinnym staną zatrzymani przez policjantów z Częstochowy nieletni, młodzieńcy podejrzani o włamania i kradzieże sklepów i kiosków w mieście. Nastolatkowie kradli artykuły przemysłowe oraz zabawki, by je sprzedać. Zamieszany w przestępstwo był także dwudziestoletni mężczyzna. Cała trójka odpowie za swoje czyny przed sądem.

Operacyjni z Komisariatu Policji I zajmowali się sprawą włamań z kradzieżą do sklepów i pawilonów handlowych. Obiektami zainteresowania sprawców były artykuły przemysłowe, a także zabawki. Kryminalni po rozeznaniu ustalili, że w kradzieże zamieszane jest rodzeństwo z Częstochowy i ich 16-letni znajomy. Młodociany już wcześniej nie miał po drodze z prawem.

Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli przedmioty pochodzące z tychże włamań. Skradzione rzeczy trafią z powrotem do rąk właścicieli. Zebrany materiał dowodowy pozwolił udowodnić kilka podobnych przewinień.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Nieletni za swoje czyny odpowiedzą przed sądem rodzinnym, natomiast dwudziestolatek trafi w ręce prokuratora.

Patryk Pyrek

Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.0163 seconds.