Z ostatniej chwili

Zmiana sposobu nauczania w związku z koronawirusem

2020-09-21 00:13:24 informacje
img

Do Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy dotarły w piątek kolejne opinie sanitarne Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Częstochowie związane z placówkami edukacyjnymi z terenu miasta.
Zgodnie z nimi:
- w związku z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa u ucznia klasy VII Szkoły Podstawowej nr 52 przy ul. Powstańców Warszawy, klasa została skierowana na nauczanie zdalne do 24 września;      
- w związku z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa u ucznia klasy IV cyklu czteroletniego Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Zespole Szkół Muzycznych  klasa będzie uczyć się zdalnie do 25 września.
Sanepid pozytywnie zaopiniował też czasową zmianę trybu prowadzenia zajęć ze stacjonarnego na hybrydowy w Terapeutycznym Przedszkolu "Jurajskie Dzieci" (ul. Bialska 155/157). System hybrydowy ma obowiązywać w tym niepublicznym przedszkolu do końca 2020 r. i jest efektem wniosku dyrekcji placówki w związku z czasowym pogorszeniem się możliwości lokalowych i potrzebą zapewnienia bezpieczeństwa epidemicznego.

 

Page generated in 0.0152 seconds.