Z ostatniej chwili

Zmiany rozkładów jazdy

2020-10-07 12:15:11 informacje
img

Z powodu przebudowy torowiska na skrzyżowaniu z ulicą Dekabrystów autobusy linii 15, 22, 24 i 29 od najbliższej soboty pojadą inaczej. Korekty pojawią się również w rozkładzie jazdy linii 65 - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Od soboty 10 października do odwołania linia nr 15 będzie w obu kierunkach kursować przez ulicę Kiedrzyńską (od Dekabrystów do Promenady Niemena), następnie al. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Dekabrystów i dalej bez zmian. Na zmienionej trasie obowiązują wszystkie przystanki pośrednie: HALA POLONIA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA, PROMENADA NIEMENA, KURPIŃSKIEGO oraz KIEDRZYŃSKA.

Linie nr 22 i 24 będą w obu kierunkach kursować wzdłuż torów tramwajowych (al. Armii Krajowej) pomiędzy ulicą Dekabrystów a Promenadą Niemena. Obowiązują przystanki pośrednie: HALA POLONIA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA i PROMENADA NIEMENA.

Na linii nr 29 nastąpi niewielka korekta godzin kursów.

W trakcie objazdu przez ulicę Kiedrzyńską będzie kursować wyłącznie linia nr 15.

KOREKTA ROZKŁADU JAZDY LINII 65: na wniosek Urzędu Gminy Poczesna od soboty 10 października nastąpi też zmiana godzin niektórych kursów linii autobusowej nr 65 (która nadal będzie kursować na skróconej trasie: Zajezdnia MPK – Korwinów Pałac).

Page generated in 0.0156 seconds.