Z ostatniej chwili

„Pikantni” w Klubie Politechnik

2021-06-01 10:55:36 informacje
img

Spektakl teatralny „Pikantni” w najbliższy weekend będzie można zobaczyć w Częstochowie. Komedia 5 i 6 czerwca zostanie pokazana w Klubie Politechnik (al. Armii Krajowej 23/25).
Przedstawienie zostanie zagrane  aż 4 razy, żeby mimo reżimu sanitarnego, wszyscy widzowie mogli wybrać się do teatru. 5 i 6 czerwca aktorzy wyjdą na scenę o 16.30 i 18.30. Dostępne są jeszcze ostatnie bilety na to wydarzenie. 
„Pikantni” to gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce – zawsze entuzjastycznie jest przyjmowana przez publiczność.
Kim są tytułowi „Pikantni”? To dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph.  Szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają na wspólną intymną schadzkę.
Bohaterowie spektaklu, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?
Jak przekonamy się, to spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.
Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi – to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Wszyscy, którzy zarezerwują bilety do teatru na ten spektakl, mogą się spodziewać solidnej dawki zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.
Obsada: Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl, Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel, Anna Mucha, Michał Ziembicki
Spektakl od 18. roku życia
Czas trwania: 110 minut z przerwą.

 

Page generated in 0.0159 seconds.