Z ostatniej chwili

Aktywniejsi dzięki wejściówkom na obiekty rekreacyjne

2023-01-09 10:41:26 informacje
img

Ponad 7 tys. biletów wstępu na lodowisko i do parku wodnego trafiło do seniorów, dzieci i młodzieży – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Przedstawicielom organizacji pozarządowych bezpłatne wejściówki przekazał prezydent Krzysztof Matyjaszczyk podczas oficjalnego spotkania w Urzędzie Miasta.

Z biletów skorzystają: podopieczni 12 placówek wsparcia dziennego, 8 całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych, rodziny zastępcze, a także słuchaczki i słuchacze trzech Uniwersytetów Trzeciego Wieku, osoby z trzech dziennych domów seniora i dwóch stowarzyszeń działających na rzecz seniorów.

Dzięki biletom 1472 dzieci i ich opiekunów oraz 384 seniorów skorzysta z bezpłatnego 2-godzinnego wejścia na miejskie lodowisko. Bilety umożliwiają również bezpłatne skorzystanie z wypożyczalni łyżew. Z biletów będzie można korzystać do końca lutego, czyli do końca sezonu.

Dodatkowo 3416 dzieci wraz z opiekunami oraz 1945 seniorów skorzysta z bezpłatnego 3-godzinnego pobytu w strefie basenowej Parku Wodnego przy ul. Dekabrystów. Bilety są ważne do końca czerwca tego roku.

 

Na zdjęciu: 5 stycznia reprezentanci stowarzyszeń i fundacji odebrali od prezydenta Krzysztofa Matyjaszczyka bilety wstępu do obiektów zarządzanych przez MOSiR

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0164 seconds.