Z ostatniej chwili

Autorski wieczór Karoliny Wójciak – odwołany

2022-06-22 13:28:51 informacje
img

JAK POINFORMOWALI ORGANIZATORZY – SPOTKANIE ZOSTAŁO ODWOŁANE Z POWODU CHOROBY AUTORKI

 

Spotkanie z Karoliną Wójciak, autorką powieści „Cel” czy „Apka” odbędzie się w Ośrodku Promocji Kultury „Gaude Mater” w piątek 24 czerwca, początek o godz. 19.00 – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Karolina Wójciak jest autorką 12 powieści. – Już jako mała dziewczynka opowiadałam historie swojej siostrze do snu. Wtedy te wymyślane postacie nie miały skomplikowanych osobowości ani też mrożących krew w żyłach przygód. – mówi. – Od tamtego czasu wiele się zmieniło – przede wszystkim cel, bo nie chcę już usypiać innych, a wręcz przeciwnie. Chciałabym, żeby moje książki były rozrywką przy porannej kawie lub też uzupełnieniem sobotniego wieczoru z lampką wina czy dodatkową atrakcją podczas opalania się na plaży.

Pisarka urodziła się w 1984 r. Absolwentka warszawskiej SGH, nigdy nie odnajdowała się w biurowcach i pracy zgodnej z wykształceniem. Od 2013 r. mieszka na stałe w Kanadzie, gdzie założyła firmę i pracuje jako fotograf. Jej powieści charakteryzuje napięcie trzymające czytelnika w niepewności aż do ostatniej strony. Czytelnicy określają jej książki mianem „nieodkładalnych”. Pokazuje w nich prawdziwe życie pełne bólu, zdrad, tajemnic, a także pełne miłości rodzącej się w beznadziejnych sytuacjach. 

Fot. Materiały organizatora

Page generated in 0.0231 seconds.