Z ostatniej chwili

Dachował na A1

2022-06-07 11:30:36 informacje
img

Kłobuccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku citroena, do którego doszło 3 czerwca w miejscowości Biała. Ze wstępnych ustaleń mundurowych z drogówki wynika, że 76-letni kierujący citroenem stracił panowanie nad kierownicą i doprowadził do dachowania pojazdu. Na skutek zdarzenia obrażeń ciała doznali kierujący oraz pasażerka. Oboje trafili do częstochowskiego szpitala – informuje kłobucka Policja

3 czerwca przed godz. 12.00 oficer dyżurny z kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na autostradzie A1 doszło do dachowania samochodu.

Skierowani na miejsce policjanci z drogówki wstępnie ustalili, że kierowca citroena jadący autostradą w kierunku Łodzi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do dachowania. 76-letni mieszkaniec Katowic w chwili zdarzenia był trzeźwy. Zarówno kierujący jak i jego pasażerka zostali przetransportowani do częstochowskiego szpitala na szczegółowe badania. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśnione w toczącym się postępowaniu. 

Zapowiada się słoneczna pogoda na weekend. Zachęca ona do podróży rodzinnych. Pamiętajmy o rozwadze na drodze, a przede wszystkim o zachowaniu ostrożności, trzeźwości za kółkiem i dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze. 

Fot. Materiały Policji

Page generated in 0.0227 seconds.