Z ostatniej chwili

Ekspedientka z 3 promilami

2021-08-31 12:44:54 informacje
img

3 promile alkoholu w organizmie miała 22-letnia ekspedientka, która obsługiwała klientów w jednym z myszkowskich sklepów spożywczych. Do zatrzymania kobiety przyczyniła się informacja przekazana policjantom przez mieszkańca Myszkowa – informuje myszkowska Policja.

Do zdarzenia doszło w piątek w jednym ze sklepów ogólnospożywczych w Myszkowie. Około godz. 21.30 patrol policjantów z zespołu ds. nieletnich otrzymał informację, że ekspedientka jednego z myszkowskich sklepów najprawdopodobniej jest pod wpływem alkoholu. Na miejscu policjanci zastali kompletnie pijaną kobietę, która sprzedawała towar klientom. Jakby tego było mało, w pomieszczeniu socjalnym zastali kompletnie pijanego 33-latka z Zawiercia. Badanie wykazało również 3 promile alkoholu w jego organizmie. Na dodatek wyszło na jaw, że mężczyzna poszukiwany jest 3 nakazami doprowadzenia do zakładu karnego. 

Na miejsce wezwano właściciela placówki handlowej, który zajął się dalszą sprzedażą, a ekspedientka trafiła do domu pod opiekę ojca. Jej kompan został zatrzymany i trafił  do aresztu śledczego. Tam spędzi ponad 2 lata... 22-latce za podejmowanie czynności zawodowych w stanie po użyciu alkoholu grozi areszt lub grzywna. 

Page generated in 0.0178 seconds.