Z ostatniej chwili

Exact Systems Norwid chce zwycięstwem w Sulęcinie rozpocząć 2022 rok

2022-01-04 14:33:58 informacje
img

Po przerwie świąteczno-noworocznej siatkarze w Tauron 1 Lidze wracają do rozgrywek. Exact Systems Norwid Częstochowa pierwszy ligowy mecz w 2022 r. rozegra w środę w Sulęcinie z Olimpią.

Siatkarze Exact Systems Norwid w środę wrócą do rozgrywek w Tauron 1 Lidze. Drużyna trenera Piotra Gruszki pierwszy mecz w 2022 r. rozegra w Sulęcinie z Olimpią. Częstochowscy siatkarze będą mieć okazję do rewanżu za porażkę z Częstochowy.

Ostatni mecz częstochowianie rozegrali 22 grudnia. W meczu Pucharu Polski przegrali z faworyzowaną PGE Skrą Bełchatów 1:3, choć po pierwszym secie częstochowianie prowadzili 1:0.

Kibice Exact Systems Norwid liczą, że częstochowscy siatkarze dobrze wykorzystali świąteczną przerwę i zbudowali formę na rundę rewanżową. Częstochowianie w 15 meczach zdobyli 17 punktów i zajmują 12. pozycję w tabeli Tauron 1 Ligi. To zdecydowanie poniżej oczekiwań działaczy i kibiców.

Do 10. w tabeli Olimpii Sulęcin Exact Systems Norwid traci 4 punkty, ale do 8. Legii Warszawa już 8 punktów. Jeśli częstochowianie myślą o czołowej ósemce i play off, muszą zacząć wygrywać, a środowy mecz w Sulęcinie będzie dobrą okazją do wywalczenia 7. zwycięstwa w sezonie i zdobycia ważnych punktów...

 

Fot. Exact Systems Norwid

Page generated in 0.0207 seconds.