Z ostatniej chwili

Festiwal Kolorów by Mini Melts w Częstochowie

2023-08-24 13:22:17 informacje
img

Kolorowy sezon 2023 już trwa. Zgodnie z dziesięcioletnią tradycją Festiwal Kolorów odwiedza największe polskie miasta.
W tym roku kolorów jest jeszcze więcej, a wszystko za sprawą Partnera Tytularnego - marki kuleczkowych lodów Mini Melts! 

Wielobarwną chmurę będzie można dostrzec nad Częstochową w niedzielę 27 sierpnia.
Wydarzenie odbędzie się w Parku Lisiniec, w godz. 15.00-20.00.
Na festiwalowej scenie wystąpią wspaniali artyści. Gwiazdą wieczoru będzie Ronnie Ferrari. Swój koncert na wydarzeniu da też raper MTZ. Muzycznym dodatkiem będzie pokaz DJ-skich umiejętności DJ-a Oskara T.T., a także DJ-a Dana, którego scena Festiwalu Kolorów w Częstochowie zna już doskonale. 

Na terenie Festiwalu Kolorów w Częstochowie będziecie mogli skorzystać z atrakcyjnych
stref sponsorskich.
Czekać na Was będzie strefa MINI MELTS, w której odpoczniecie na leżakach, skosztujecie przepysznie zmrożonych i niebanalnych kuleczkowych lodów, a także skorzystacie z totalnej nowości – całkowicie darmowej dmuchanej zjeżdżalni. W strefie znanych i lubianych gum rozpuszczalnych MAOAM zakręcicie kołem fortuny, zgarniając przy tym turbosoczyste nagrody, a także wychillujecie. Każdy z  Partnerów wydarzenia przygotował dla uczestników także konkursy z nagrodami (zarówno w strefie, jak i poza nią). Jednym słowem: BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! 

Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza, a przede wszystkim jedyny tego typu darmowy, muzyczny festiwal w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty Kolorów Holi, które nad głowami uczestników tworzą przepiękną, wielobarwną chmurę, która opadając, koloruje wszystkich uczestników zabawy. 

To wydarzenie jest frajdą dla osób w każdym wieku, miejscem do uwolnienia swoich emocji, a także przestrzenią do nawiązania nowych znajomości na długie lata.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Krzysztofa Matyjaszczyka. 

Patronem medialnym jest Zdrowa Częstochowa.

Czy czujesz, że nie możesz przegapić tego wydarzenia? Do zobaczenia!

Page generated in 0.016 seconds.