Z ostatniej chwili

Giełda Zajęć Pozalekcyjnych zaprasza!

2023-09-06 13:04:09 informacje
img

To wydarzenie pomaga nie tylko odkryć i pielęgnować talent ucznia. Dzięki niemu znajdziecie także wsparcie w nauce i korepetycje, a także świetny pomysł, jak ciekawie i aktywnie spędzić czas po lekcjach – zachęcają organizatorzy.

W sobotę 9 września do Galerii Jurajskiej zawita Giełda Zajęć Pozalekcyjnych. To cykliczne wydarzenie, dzięki któremu tysiące uczniów odkryło swoje pasje, a także pokonało trudności w nauce.

Tegoroczna edycja przyciągnie kilkadziesiąt placówek i ośrodków edukacyjnych z Częstochowy i okolic. 

Tradycyjnie nie zabraknie szkół, które specjalizują się w rozwoju talentów artystycznych dzieci i młodzieży.

Jeśli więc zastanawiacie się, jak rozpocząć przygodę z rysowaniem, grafiką, malarstwem czy tańcem – na Giełdzie będzie dla Was dziesiątki podpowiedzi i inspiracji. Co więcej, dowiecie się, gdzie dziecko może rozwinąć swoje zainteresowanie naukami ścisłymi, programowaniem, LEGO lub robotyką.

Kto wie, może wśród gości wydarzenia kryje się odkrywca, a może... poliglota. Chcesz, aby dziecko płynnie mówiło po angielsku, niemiecku, włosku, a może władało innym językiem, którego znajomość budzi podziw? 9 września czekać będą na Was najlepsze szkoły językowe.

Nie zabraknie także ośrodków sportowych. Piłka nożna, akrobatyka, sztuki walki, tenis stołowy – to tylko kilka z pomysłów na wyjątkową karierę sportową, życiową pasję, ale także aktywność po lekcjach.

– W sumie mamy dla Was niemal 100 różnych pomysłów, jak wesprzeć rozwój dziecka – zapowiadają organizatorzy. – Na tym jednak nie koniec. Bo nasza giełda to także okazja, aby podpatrzeć efekty takiej, często wieloletniej nauki, a tym samym zainspirować się. Umożliwią to trwające cały dzień prezentacje umiejętności uczniów i absolwentów.

Nie zabraknie także rozwiązań dla tych, którzy mają problemy w nauce.

Giełda zaoferuje przeróżne korepetycje i zajęcia wspierające. Będzie to także okazja dla opiekunów, aby poradzić się pedagoga lub psychologa, a także poszukać fachowej pomocy, jeśli jest potrzebna.

Będą też superniespodzianka i atrakcja: trzy kucyki z pobliskiej stadniny, a także zabawy na olbrzymich dmuchańcach. Koniki spotkacie przed centrum, będzie więc okazja do przejażdżek na ich grzbiecie.

Nie zabraknie też malowania buziek!

Wszystko to – od godz. 12.00 do 18.00. Wstęp na Giełdę jest bezpłatny.

Page generated in 0.0159 seconds.