Z ostatniej chwili

Gratulacje dla Rakowa

2022-05-13 15:07:21 informacje
img

W imieniu mieszkanek i mieszkańców przedstawiciele samorządu - przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Niesmaczny i prezydent Krzysztof Matyjaszczyk odwiedzili siedzibę RKS Raków, by oficjalnie pogratulować piłkarzom i władzom klubu ostatniego sukcesu - zdobycia Pucharu Polski w piłce nożnej – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Spotkanie było okazją do przekazania listów gratulacyjnych dla wszystkich zawodników Rakowa, którzy sięgnęli po trofeum, pokonując w finale Lecha Poznań. To już drugi Fortuna Puchar Polski w rękach częstochowskiej drużyny. 

W czasie spotkania prezydent Krzysztof Matyjaszczyk wspominał wspaniałą atmosferę stworzoną przez naszych kibiców podczas finału PP, jaki był rozgrywany w Warszawie 2 maja: - Gratulowałem już Rakowowi na gorąco po meczu na Stadionie Narodowym, ale ponieważ jest czego gratulować, ponowiłem swoje serdeczne gratulacje. Podczas finałowego meczu, po każdym golu, z kolei ja miałem okazję odbierać gratulacje od prezydenta Poznania. To były piękne chwile.

Wyrazy uznania odebrali prezes klubu Adam Krawczak, przewodniczący Rady Nadzorczej Wojciech Cygan, trener Marek Papszun i obrońca Tomáš Petrášek.

Fot. Łukasz Kolewiński/UM

Page generated in 0.0231 seconds.