Z ostatniej chwili

Ile punktów zdobędą siatkarze Exact Systems Norwid w meczu z Visłą Bydgoszcz?

2021-10-28 11:37:54 informacje
img

Siatkarze Exact Systems Norwid w sobotę zmierzą się z Visłą Bydgoszcz. Czy po meczu dopiszą sobie czwarte zwycięstwo w Tauron 1 Lidze?

Ostatnio sporo dzieje się w częstochowskim klubie. Exact Systems Norwid organizuje śniadania „Norwid Cafe” dla swoich sponsorów, które odbywają się w hotelu Mercure Częstochowa Centrum. W ostatnim czasie działacze Exact Systems Norwid zorganizowali też aukcję „Mistrzowie sztuki, mistrzom sportu”. Podczas aukcji, która odbyła się w Muzeum Wyobraźni, licytowano przeważnie prace Tomasza Sętowskiego. Były też koszulki i piłki z autografami. Pieniądze z licytacji trafiły do Exact Systems Norwid.

Kibiców interesują jednak rozgrywki ligowe, a w tych częstochowscy siatkarza grają ze zmiennym szczęściem. Exact Systems Norwid ma na koncie 3 zwycięstwa i 3 porażki. W najbliższą sobotę częstochowianie zmierzą się z Visłą Bydgoszcz i powalczą o 4. wygraną. Będzie jednak bardzo trudno, bo Visła to jak na razie niepokonana drużyna w Tauron 1 Lidze. Bydgoszczanie rozegrali 4 mecze i wszystkie wygrali.

Sobotni mecz Exact Systems Norwid z Visłą odbędzie się w hali Norwida przy ul. Jasnogórskiej. Początek o godz. 17. Działacze i siatkarze zachęcają do zakupu biletów. 

Fot. Exact Systems Norwid/MO

Page generated in 0.0162 seconds.