Z ostatniej chwili

Kino na leżakach - teraz przy ul. Orkana

2021-09-02 14:47:48 informacje
img

W najbliższy piątek 3 września plenerowy seans odbędzie się o godz. 20.30 przy Szkole Podstawowej nr 53. Tym razem będzie to komedia „Kogel Mogel 3”. A wcześniej – piknik rodzinny. 

Piknik rozpocznie się o godz. 17.00 w pobliżu boiska „Orlik” i skateparku przy SP nr 53 (ul. Orkana 95/109). Zwieńczeniem programu pikniku – w którym znajdzie się miejsce m.in. na zabawy dla dzieci, porady dietetyczne, muzykę – będzie seans komedii obyczajowej ,,Kogel Mogel 3”. Pokaz filmu zacznie się już po zapadnięciu zmroku – o godz. 20.30.

Film z 2019 roku w reż. Kordiana Piwowarskiego jest trzecią częścią serii komediowej, której pierwszą odsłoną był film ,,Kogel Mogel” z 1988 r. Na ekranie pojawią się m.in. Anna Mucha, Jerzy Rogalski, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn czy Wiktor Zborowski.

Będzie to drugie „Kino na leżakach” w tym roku w Częstochowie. Impreza jest możliwa dzięki głosom oddanym na ten projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego przez mieszkanki i  mieszkańców dzielnicy Raków. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.

Wstęp jest bezpłatny.

Page generated in 0.016 seconds.