Z ostatniej chwili

Kino na leżakach - tym razem na Stradomiu

2022-08-25 11:15:12 informacje
img

Kolejny plenerowy seans odbędzie się dziś, w czwartek 25 sierpnia o godz. 20.30 przy Szkole Podstawowej nr 16. Tym razem będzie można zobaczyć komedię „W deszczowy dzień w Nowym Jorku”  -informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
„Kino na leżakach” poprzedzi piknik rodzinny, który rozpocznie się o godz. 18.00. W programie znajdą się m.in. animacje dla dzieci, porady zdrowotne i nauka pierwszej pomocy. Jego zwieńczeniem będzie seans filmowy.
„W deszczowy dzień w Nowym Jorku” to komedia z 2019 r. w reż. Woodego Allena, która opowiada o zakochanej parze studentów, Gatsby’m (Timothée Chalamet) i Ashleigh (Elle Fanning). Młodzi postanawiają spędzić romantyczny weekend w Nowym Jorku, jednak niespodziewanie ich ścieżki się rozchodzą i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji.
Będzie to już czwarte „Kino na leżakach” w tym roku w Częstochowie. Impreza jest możliwa dzięki głosom oddanym na ten projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego przez mieszkanki i mieszkańców dzielnicy Stradom. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0166 seconds.