Z ostatniej chwili

Konkurs na najładniejszą działkę

2021-07-27 14:25:47 informacje
img

Do 20 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do miejskiego konkursu na najładniejszą działkę ROD – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

Celem konkursu jest uwrażliwienie częstochowianek i częstochowian na kwestie estetyki terenów rekreacyjnych, stanu środowiska naturalnego oraz promocja postaw proekologicznych i aktywnego wypoczynku w plenerze. 

Wypełnione przez właściciela/właścicielkę działki „Karty zgłoszenia” wraz z 2-3 fotografiami w formacie 10x15 cm należy składać w siedzibach macierzystych zarządów ROD. Następnie zostaną one przekazane przez prezesów do siedziby Zarządu Okręgu Polskiego Związku Działkowców przy ul. Bór 201. Termin zgłoszeń mija 20 sierpnia. 

Dla zwycięzców konkursu przewidziano nagrody pieniężne: 1000 zł (brutto) za I miejsce, 800 zł (brutto) za II miejsce i 600 zł (brutto) za III. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas 29. Dni Częstochowy. Organizatorem konkursu jest - w imieniu Prezydenta Miasta Częstochowy - Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Estetyki Miasta.

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin znajdują się na stronie https://www.czestochowa.pl/page_id=1000450

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0144 seconds.