Z ostatniej chwili

Kryminalni z Krzepic poszukują sprawcy kradzieży pieniędzy

2022-06-13 11:56:01 informacje
img

Kryminalni z Krzepic prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży gotówki, do której doszło 13 kwietnia w sklepie samoobsługowym „Chiński Market” na ul. Andersa w Krzepicach. Przestępstwa dokonał mężczyzna, który został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje osobę ze zdjęcia, Policja  prosi o kontakt z KP w Krzepicach lub z najbliższą jednostką Policji. Anonimowość  gwarantowana!

Kryminalni z Krzepic prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży gotówki 13 kwietnia w sklepie samoobsługowym „Chiński Market” na ul. Andersa w Krzepicach. Przywłaszczenia pieniędzy dokonał mężczyzna, którego zarejestrowała kameręa monitoringu.

W toku dotychczasowych czynności ustalono, że pomiędzy godz. 15.45 a 16.00 mężczyzna widoczny na zdjęciu, ubrany w spodnie koloru ciemnego, bluzę koloru czarnego ze znaczkiem oraz czapkę z daszkiem koloru czarnego z charakterystycznym znakiem przypominającym symbol drukowanej litery "H", wykorzystał nieuwagę pracowników i dostał się za ladę sklepu, gdzie po otwarciu szuflady kasy dokonał kradzieży gotówki.

Ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje osobę z monitoringu, jest proszony o kontakt z KP w Krzepicach 478582510, KPP w Kłobucku, e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl, lub telefonicznie: 478582255, bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112.

Fot. Materiały Policji

 

Page generated in 0.0217 seconds.