Z ostatniej chwili

Letnie Targi Pracy

2022-06-07 11:08:28 informacje
img

Letnie Targi Pracy odbędą się 9 czerwca w Powiatowym Urzędzie Pracy – start o godz. 10. W siedzibie PUP działa też punkt informacyjno-konsultacyjny z myślą o poszukujących pracy z Ukrainy – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.  

Na targi w siedzibie PUP przy ul. Szymanowskiego 15 od godz. 10.00 do 13.00 organizatorzy zapraszają osoby bezrobotne, poszukujące pracy, obywatelki i obywateli Ukrainy, młodzież oraz wszystkich planujących zmianę miejsca pracy.  

W programie znalazły się prezentacje krajowych i zagranicznych ofert, konsultacje prowadzone przez Państwową Inspekcję Pracy oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych, konsultacje dla obywatelek i obywateli Ukrainy, warsztaty kreowania wizerunku zawodowego i działalności gospodarczej czy makijażu biznesowego.

Na 30 stoiskach wystawienniczych swoje oferty przedstawią m.in. firmy X-kom, Stoelzle, Press Glass, Guardian, Hegelmann Transporte, Jawo czy Yawal.  

Targi organizuje Powiatowy Urząd Pracy (PUP) w Częstochowie we współpracy z Ochotniczymi Hufcami Pracy – Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie, Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. oraz Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Katowicach.  

Niezależnie od targów PUP zaprasza także obywatelki i obywateli Ukrainy poszukujących zatrudnienia oraz pracodawców oferujących miejsca pracy dla uchodźczyń i uchodźców do punktu informacyjno-konsultacyjnego w siedzibie PUP przy ul. Szymanowskiego 15 od poniedziałku do piątku, od godz. 7.30 do 14.00. 

PUP zaprasza do kontaktu osobistego – w pokoju nr 222 na II piętrze –  lub telefonicznego pod numerem 34 370 61 89.  

Na miejscu można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące form wsparcia oraz możliwości zatrudnienia – także w języku ukraińskim.

Page generated in 0.0241 seconds.