Z ostatniej chwili

Młodzi na start– wolne miejsca, środki do wzięcia

2021-08-24 14:42:57 informacje
img

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. przypomina, że realizuje projekt „Młodzi na start”, w ramach którego udziela dotacji na założenie działalności gospodarczej – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Projekt jest adresowany do mieszkanek i mieszkańców Częstochowy oraz powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego i myszkowskiego, w wieku do 30. roku życia,  którzy utracili pracę (umowy o pracę, umowy zlecenie lub umowy o dzieło) w wyniku pandemii COVID-19 (poprzez wypowiedzenie umów przez pracodawcę lub rozwiązanie umów z upływem czasu, na jaki zostały zawarte).

ARR oferuje dotacje w wysokości 23 tys. 50 zł na utworzenie firmy, szkolenie umożliwiające uzyskanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej, a także wsparcie pomostowe w wysokości 2,6 tys. zł co miesiąc, przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia firmy. 

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w projekcie można uzyskać na stronie www.arr.czestochowa.pl lub pod nr tel. 798 154 754. 

Nabór formularzy rekrutacyjnych do projektu odbywa się do wyczerpania miejsc w projekcie. Pozostało jeszcze ok. 20 miejsc. 

Wszystkich zainteresowanych miejska spółka zaprasza do kontaktu.

Page generated in 0.0159 seconds.