Z ostatniej chwili

Można być statystą w serialu

2023-01-09 11:14:31 informacje
img

Ekipa filmowców zaprasza do udziału w castingu statystów z Częstochowy i okolic. Wybrane osoby pojawią się na planie serialu kryminalnego realizowanego dla jednej z platform VOD - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Kręcenie zdjęć w naszym mieście ruszy 13 stycznia. W rolach głównych produkcji wystąpią: Tomasz Schuchardt, Magdalena Różczka oraz Vanessa Aleksander.

Casting adresowany jest do kobiet i mężczyzn w wieku 16-70 lat, którzy jako statyści wcielą się w postaci gości hotelowych, turystów, klientów restauracji i biznesmenów. Fabuła filmu osadzona będzie w latach 60. ubiegłego wieku, dlatego filmowcom zależy na braku: tatuaży w widocznych miejscach, piercingu (twarz, tunele w uszach, dodatkowe kolczyki), mocnej opalenizny, kolorowych włosów, nowoczesnych fryzur, przystrzyżonych włosów po bokach, makijażu permanentnego, sztucznych rzęs, sztucznych paznokci. Stawka za dzień zdjęciowy wynosi 120 zł netto.

Zgłoszenia z dopiskiem CZĘSTOCHOWA zawierające imię i nazwisko, aktualne (zrobione dzisiaj) zdjęcie twarzy, zdjęcie sylwetki oraz numer telefonu można przesyłać na adres: adam@mkmstudiofilm.pl. Organizatorzy castingu oddzwonią do wybranych osób, by omówić dalsze kroki związane ze statystowaniem.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.016 seconds.